Nějak to tu nestíhám doplňovat, ale pořád se něco děje. Jarda teď občas vystupuje sólově, což nám přináší nové písničky, např. Královno noci, královno dne a Já nehledám, já nacházím. Pokud víte o dalších, napište.
Nové album Vlnobeat je fantastické, moje reportáž z brněnského křtu je zde, z bouřkou přerušeného koncertu na ObrFestu zde. (22. června 2015)


Máme novou diskusi! (17. září 2013)


Traband, zdá se, začal na koncertech hrát a tím odtajňovat písničky, které by mohly být na novém albu. Máme tu nový text moc pěkné miniatury Kde zůstal ten čas? a hrubé úryvky nové písničky Pokaždé když přicházíš, obě s videonahrávkou. Také jsem nahrál novou podobu Úhlu pohledu. Jestli víte ještě o něčem, napište! (8. června 2013)


Pozor, máme tu písničky z demonahrávky z roku 2010. Většinou je znáte z alba Neslýchané!: Deža ví, Romeo & Julie po dvaceti letech (zpívá Jarda), Statečná ženská (Taková ženská) či Temnota, což je vlastně píseň Vetřelec se slokou navíc. Upozornit bych chtěl na zajímavou píseň Figuríny, ze které se časem asi vyklubal Takovej pán, a zvláště pak na jinak zcela neznámou Love Story, jednu z nejlepších Jardových písniček vůbec! Poslouchejte zde, texty, které nejsou na oficiálním webu, jsou samozřejmě zde. A už pro vás chystám další rarity, tentokrát naopak hodně staré.


Jarda konečně přidal texty písniček z nového alba na oficiální stránky, tak se můžeme věnovat novinkám. Dnes tu máme Úhel pohledu, další novinky už chystám. Jo a traband.tk už nám zatrhli, tak máme novou adresu http://traband.xf.cz Řekněte o tom kamarádům.

Dostala se k nám taková rarita:


Nová písnička, kterou už asi znáte: Námořníkova píseň.

Včera se v podstatě nezávisle na sobě udály dvě věci: Traband vydal novém album Neslýchané a mně se konečně podařilo získat prostor na ukládání raritních nahrávek. První vlna je už teď v sekci nahrávky, v příštích dnech ještě přidám několik zcela zásadních věcí a pak to už budu pomalu rozšiřovat podle toho, co kde najdu. Užívejte v pokoji. Šalom.

Na novém albu Neslýchané vyjde i písnička Moji učitelé! Kompletní text zde.

Kompletní text písně O muži, který sázel stromy.

Traband připravuje nové album. Texty některých písniček si můžete přečíst zde, další novinky zatím neznáme.
Máme pro vás ale tři nové texty: Mám kabát, Starej saxofon a Černá a bílá.

Ukázka Jardovy výtvarné tvorby. Obrazy složené z různého harampádí.

                 


Obnovujeme stránky ETF, funclub jako takový ale samozřejmě funguje bez přerušení. Přečtěte si krátkou historii ETF.

Jakub v Lidovkách na upoutávce k vánočnímu koncertu v RockCafé v roce 2004.

Soutěž o překlad básně Tomáše Lébra zde.

Tak, kdo nebyl na sjezdu může si nyní taky zde přečíst rozhovor s Evženem !!!
Ve Fotogalerii jsou fotky z Křídel, Jakub zpívá Sáru - foto VAŠEK!


Přijeďte se podívat na prezentaci ETF na sjezd do Kutné Hory! Bude tam exklusivní rozhovor s Evženem!

Tak, tady je playlist z koncertu na Dobešce 25. - mrkněte na to, stojí za to.